DENTÁLNÍ VÝROBA


Naše firma působí na dentálním trhu již od roku 1992 a od samého počátku se snažíme nabídnout Vám - našim zákazníkům, kvalitní a přitom levné české výrobky.


Foto provozovny

Přímá návaznost na zubní laboratoř a pravidelná setkávání se zubními techniky při pořádaných školících akcích nám umožňují pružně reagovat na Vaše požadavky. Snažíme se Vám vždy pozorně naslouchat a vyrábět materiály, které potřebujete a vyhovují Vám.

Naší hlavní činností je výroba dentálních vosků pro zubní laboratoře i zubní ordinace - např. vosky modelovací, foliové, rastrované, skusové šablony, voskové předtvary, dráty, profily, lepící vosky… Nabízíme ale i voskové směsi a vtoky používané například ve slévárnách při lití na ztracený vosk.

Dokážeme v mezích našich možností pružně reagovat na jakýkoliv Váš požadavek a možná právě i proto již není naše produkce zaměřena jen na výrobu vosků – jak tomu bylo na počátku, ale dnes vyrábíme a nabízíme také českou zatmelovací hmotu PK vest včetně expanzní tekutiny, izolační a odmašťovací materiály, ochranné korunky z PVC, brusné pemzy a písky…

Pevně věříme, že naše spolupráce s Vámi, trvající již 22 let, se bude i nadále rozvíjet a naše výrobky Vám budou dobrými pomocníky při výkonu Vašeho náročného povolání.